Hakkımızda

Aday İnşaat Tesisat web sitesine hoş geldiniz. 37 yıldır, sektörümüzde dünyanın sayılı markaları ile satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürüyoruz. Güvenilirlik, şeffaflık, çözüm odaklılık, müşteri memnuniyeti ve öncülük değerlerimizle müşterilerimiz ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Tedarikçilik kavramının özellikle Tesisat Sektöründe kesinlikle mühendislik esaslı hizmet içermesi gereğine olan inancımız doğrultusunda çıktığımız yolun başından beri, siz müşterilerimiz ve hizmet sunucularımızın teveccüh ve teşvikleri ile Optimum çözümler üretmeye şevkle devam ediyoruz.

İşimizi yaparken dikkate aldığımız çok temel değerleri kısaca sıralamamız gerekirse; ürün gamımızın oluşmasında seçiciyiz, rekabetçiyiz, mühendislik meslek kurallarına ve sektörümüze saygılıyız, etik kurallar dışında kesinlikle iş yapmamaya özen gösteririz.

Ürün ve hizmet her yerden alınabilinir, biz de bu her yerden alınabilinecek şeylere bir nebze olsun farklılık katma çabasındayız. Esas olan "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ile beraber, daha tanışırken bile müşteri çıkarları doğrultusunda hareket edeceğimizin bilinmesidir.

Daha uzun yıllar boyunca ilkelerimizden ödün vermeden, siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak amacı ile geniş mühendis kadromuz ile her zaman en doğru hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Bugüne kadar hep birlikte var olduğumuz Tesisat Sektöründe yine aynı sevgi, anlayış ve kardeşlikle bundan sonra da artarak devam etmesi temennimizle.

Saygılarımızla

Barbaros DEMİRALP

Aday İnşaat Tesisat Genel Müdürü

DEĞERLERİMİZ

GÜVENİLİRLİK

Şeffaklık

Özgünlük ve Yenicilik

Çözüm Odaklılık

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Öncülük

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ İÇİN